Hasta Hikayeleri

Adınız Gibi Umut Oldunuz Bize

Adınız Gibi Umut Oldunuz Bize

Önce Allah’a sonra Cem Bey ve ekibine emanettik ilk günden beri. Kapısını ilk çaldığımız gün sonsuz bir güven duyduk Cem Bey’e, kendimizi tamamen ellerine bıraktık ne dediyse harfiyen yerine getirdik, hiçbir şeyi atlamadan hep dikkatle hep özenle yaptık bize söylediklerini. O ise, bir an bile olumsuz düşünmemize sebep olacak tek bir kelime sarf etmedi bu süreçte, her zaman yüzde yüz pozitif yaklaşım, güler yüz ve inanç gördük, Cem Bey’de sorduğumuz her sorunun cevabını en net şekilde kısa ve öz olarak aldık hep. Tedavinin bütün aşamalarında, sonsuz bilgi ve tecrübeleri ışığında kendinden emin bir şekilde profesyonelce ve layığıyla yaptı işini.

En olumsuz tabloda bile cesaret verdi, umudumuzu yitirdiğimiz anlar çok oldu ama bizi hep ayağa kaldırdı, güç verdi, inançlı olmayı öğütledi bize ve en önemlisi de sadece bize yaklaşımıyla, konuşma tarzıyla, tavrıyla ve bakışlarıyla yaptı bunları. Oturup dakikalarca konuşmadı bizimle mesela, uzun uzun moral verme seansları yapmadı hiç. Zaten öyle bir vakti de olmadı hiçbir zaman. Bazen bir whatsApp mesajında sorduğumuz herhangi bir soruya cevap olarak yazdığı iki kelimede, bazen de yüz yüze konuşurken gülen gözlerinin içinde bulduk ihtiyacımız olan gücü cesareti ve inancı.

Çok az insanda rastlanabilir bir karakter, meslek ahlakı ve becerisi nasip edilmiş kendisine Allah gönlünden geçeni nasip etsin ona ve tüm sevdiklerine. Başta çok değerli hekimimiz Cem Bey olmak üzere, Bahçeci Umut Tüp Bebek bünyesinde bulunan herkese teşekkürü borç biliriz.
Adınız gibi umut oldunuz bize, var olun…

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım