Başarısı Devlet Tarafından Onaylanan Bahçeci, Turquality Desteği Almaya Hak Kazandı

Başarısı Devlet Tarafından Onaylanan Bahçeci, Turquality Desteği Almaya Hak Kazandı

Dünyanın ilk ve tek devlet destekli markalaşma programı olan Turquality programına girmeye hak kazanan ilk tüp bebek merkezi olduk. Türkiye’nin en iyi markalarını dünyanın zirvesine taşımayı hedefleyen program ile global pazarda artık çok daha güçlüyüz.

Turquality üst programına dahil olmanın gurur verici olduğunu söyleyen Bahçeci CEO’su Ahmet Hamdi Bahçeci “Kabul edilmemiz, kurumsal olgunluk seviyemizi gösteriyor. Kurumumuzu konumlandırdığımız yerin, bakanlık tarafından da onaylanması bizim için gurur verici. Şu an 7 ülkede 13 merkezimizle sektöründe bölge lideriyiz. 2019 yılında Londra’da tüp bebek merkezi açıyoruz ve önümüzdeki 5 yıl içerisinde Avrupa’daki yeni yatırımlarımızı da hayata geçirerek Avrupa’nın en büyük tüp bebek zinciri olmak istiyoruz. 105 ülkede 70.000 bebeğe sahip olmanın gururunu yaşıyor ve 3 yıl içerisinde bu rakamı 100.000’e çıkarmayı hedefliyoruz. Turquality programının bu noktada bize önemli katkılar sağlayacağına ve global marka olma sürecimizi hızlandıracağına inanıyorum.”

Turquality destek programından alacağımız güç ve teşvikle Türk sağlık sektörünü uluslararası arenada çok daha güçlü bir şekilde temsil edecek ve Türk ekonomisine değer yaratmaya devam edeceğiz.

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım