Tedaviye başlamayı düşünen hastaların merak ettikleri konuların başında “tüp bebek tedavisi ne kadardır?” sorusu gelir. Tüp bebek tedavisi fiyatları merkezden merkeze farklılık gösterir. Tedavide kullanılacak ilaçların ve uygulamaların toplam maliyete ne kadar yansıtıldığına dikkat etmenizi ve tedaviye başlamadan önce detaylı bir araştırma yapmanızı öneririz.

Tüp Bebek Tedavisi Fiyatını, Tedaviye Başlamadan Önce Öğrenin.

Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi’nde tedavinize başlamadan önce ödemeniz gereken bütün ücretler detaylı bir şekilde anlatılır, yardımcı teknikler için ek maliyet söz konusuysa bu durum tedaviye başlamadan size bildirilir. Böylece ödeyeceğiniz toplam tutarı tedavinize başlamadan önce bilirsiniz.

Merkezimizde hastalarımızın problemleri farklı açılardan değerlendirilerek “çifte özel tedavi programları” belirlenir. Böylece doğru tedavi ile başarı şansı artarken ekstra masrafların önüne geçilir.

WhatsApp’tan Fiyat Bilgisi Almak için hemen yazın.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi’nde SGK Anlaşmalı Tedavi

Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi’nde SGK ile anlaşmamız bulunmaktadır. Merkezimizde tedavi ücretleri, SGK Heyet Raporu kapsamında önemli oranda azalmaktadır. Tedavinizde devlet desteğinden faydalanabilirsiniz.

Tüp Bebek Tedavisi için SGK Heyet Raporu Nereden Alınır?

Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliği’nde yayımlanan tüp bebek tedavisine ilişkin belirlediği kriterlere göre, devlet hastaneleri ya da üniversite hastanelerinden SGK heyet raporu alabilirsiniz.

SGK Heyet Raporu Şartları Nelerdir?

Bağlı olduğunuz sağlık kuruluşunun size sunduğu avantajlardan faydalanabilmeniz için aşağıdaki şartlara uygun olmanız gerekmektedir. SGK’nın resmi web sitesinde bulunan açıklamaya göre;

  • Normal yöntemlerle bebek sahibi olunamadığının ve yardımcı üreme yollarına ihtiyaç duyulduğunun sağlık kurulu tarafından rapor edilmesi,
  • Kadının 23 yaşından küçük, 39 yaşından büyük olmaması (Başvuru yapılan tarihte kadının 40 yaşından gün almamış olması gerekiyor. Aksi takdirde ödeme yapılmıyor.)
  • Son 3 yıldır, diğer yardımcı tedavilerden sonuç alınamadığının sağlık kurulu tarafından rapor edilmesi,
  • SSK, Bağ-Kur veya Emekli Sandığı’na girişi yapılan 5 yıllık sigortalılık sürecinde en az 900 gün priminin ödenmiş olması,
  • Uygulama yapılan tüp bebek merkezinin SGK ile anlaşmasının bulunması gerekmektedir. Bahçeci’de, Tüp Bebek Tedavisinde SGK Geçerli mi?
  • Bahçeci İstanbul ve Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi’mizdeki tüp bebek hizmetlerinden, SGK’lı hastalar yapılan anlaşmalar çerçevesinde faydalanabilmektedir.

Tüp Bebek Tedavisinde Kredi Kartına Taksit İmkanı Var mı?

Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi’nde kredi kartına taksit imkanından faydalanabilirsiniz. Vade farksız taksit avantajı ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Fiyat Hakkında Bilgi Almak için Tıklayınız

Tüp Bebek Tedavisi Fiyatı Ne Kadar?

Tüp bebek fiyat bilgilerimizi yasalar gereği web sitemiz üzerinden yayınlayamıyoruz. Güncel fiyat bilgilerimizi öğrenmek ve doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Bahçeci Sağlık Grubu içerisinde uygulanan tedaviler, 2020 tüp bebek fiyatları ve ödemelerle ilgili bilgi almak için 444 39 49 numaralı telefonu arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Fiyat Hakkında Bilgi Almak için Tıklayınız

WhatsApp’tan Fiyat Bilgisi Almak için hemen yazın.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN