Sekite mus!
Pacientų istorijos, informatyvūs vaizdo įrašai, konkursai ir dar daugiau socialiniuose tinkluose.
In vitro apvaisinimo gydymas; Tai procesai, vykstantis darniai vanduo besilaukiančiais tėvais, gydytojais, laboratorijos darbuotojais ir giminingomis sveikatos komandomis. Pradėkime nuo pagrindinės informacijos, tokios kaip gydymas in vitro apvaisinimo būdu, sėkmės rodikliai ir gydymo procesas:
Apvaisinimas mėgintuvėlyje rekomenduojamas poroms, kurios negali pastoti natūraliai, nepaisant nesaugių ir reguliarių lytinių santykių 1 metus.
Gydymas mėgintuvėlyje rekomenduojamas poroms, kurios negali pastoti natūraliai, nepaisant nesaugių ir reguliarių lytinių santykių 6 mėnesius.
Bu süre içinde gebelik sağlayamayan çiftlerin sağlık kontrollerinin yapılması ve üreme kapasitelerinin belirlenmesi için hekime başvurmaları gerekir.
Pirmasis žingsnis yra preliminarus susitikimas. Išklausome jūsų ligos istoriją ir peržiūrime ankstesnio gydymo bei tyrimų rezultatus, jei tokių buvo. Šis etapas iš tikrųjų yra pats svarbiausias teisingo gydymo proceso planavimo etapas.
Preliminariam pokalbiui nereikia būti tam tikrą menstruacijų dieną. Šis susirinkimas gali vykti bet kurią dieną.
Būsimoji mama ateina apžiūrai antrą ar trečią mėnesinių dieną. Mūsų gydytojas apžiūri besilaukiančią mamą, siekdamas gauti informacijos apie jos kiaušidžių talpą ir gimdą. Reikalingas AMH tyrimas, parodantis kiaušinėlių rezervo būklę. Kai manoma, kad būtina, gali būti paprašyta atlikti gimdos plėvelę (HSG) arba histeroskopiją.
Be to, gali būti paprašyta atlikti moterų skydliaukės funkcijos, prolaktino hormono lygio, kraujo, kraujo grupės ir hepatito bei ŽIV tyrimus, kuriuos vadiname serologiniais tyrimais.
Būsimoji mama reguliariai atlieka injekcijas ir lankosi pas gydytoją intervalais, nustatytais pagal kiaušinėlių vystymąsi.
Stebima folikulų raida, matuojant estrogenų kiekį kraujyje ir ultragarsu stebimą folikulų skaičių ir dydžius. Mes nustatome injekcijų, kurių sudėtyje yra FSH ir HMG, dozę, įvertindami šiuos duomenis kartu viso proceso metu.
Kai folikulai auga, estrogeno kiekis kraujyje didėja. Kai kuriais ypatingais atvejais LH ir progesterono hormonai taip pat matuojami norint gauti idėją.
Gydymo metu išsivysčiusių kiaušinėlių išnešimas į išorinę aplinką vadinamas kiaušinėlių surinkimu (OPU – oocitų paėmimas). Maždaug 10 minučių trunkanti procedūra atliekama taikant anesteziją.
Pacientė guli makšties tyrimo padėtyje ir nejaučia skausmo, kol renkami kiaušinėliai. Po procedūros pacientas gali pailsėti klinikoje ne ilgiau kaip 1 valandą, o po to grįžti namo.
Tą pačią dieną pacientas vyras duoda spermos mėginį, masturbuodamasis spermos kambaryje. Masturbacijos metu neturi būti lubrikantų, muilo ar panašių mirtinų medžiagų. Paimta sperma siunčiama į laboratoriją, kur, atlikus reikiamas procedūras, prasideda apvaisinimo procesas.
Kai kuriais ypatingais atvejais, pavyzdžiui, kai nėra šviežios spermos apvaisinimo procesui, anksčiau sušaldyta sperma gali būti atšildyta ir naudojama.
Apvaisinimas atliekamas dviem pagrindiniais būdais:
Klasikinis apvaisinimas in vitro: patalpinus spermatozoidus ir kiaušialąstes į tą pačią aplinką, apvaisinimas pasiekiamas judriam spermatozoidui pasiekus kiaušinėlį savo natūralioje aplinkoje.
Mikroinjekcija: tai pasirinktos spermos ląstelės suleidimas į kiaušinėlį naudojant mikrokaniulę.
Po apvaisinimo kiaušialąstės laikomos įrenginiuose, vadinamuose inkubatoriuose, kurie geriausiai imituoja gimdos aplinką.
Kasdien stebime embrionų vystymąsi ir atrenkame aukščiausios kokybės embrionus, kurie greičiausiai prikibs prie gimdos.
Naudodami prietaisus, taip pat žinomus kaip embrioskopai, galime stebėti gyvus embrionus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, netrikdydami jų aplinkos, kad jie vystytųsi be streso; Taigi galime tiksliau ir saugiau atrinkti didžiausią potencialą turinčius embrionus.
Trumpiausias, bet svarbiausias in vitro apvaisinimo gydymo etapas yra embriono perkėlimo etapas. Nes nesugebėjimas perkelti išsivysčiusio embriono į gimdą tinkamomis sąlygomis viso gydymo metu gali kelti pavojų viso gydymo sėkmei.
2-6 mėnesiai po OPU (kiaušinių surinkimo) priklausomai nuo embrionų skaičiaus ir jų vystymosi, amžiaus, ankstesnių bandymų skaičiaus ir daugelio kitų parametrų. Jis atliekamas tarp dienų. Tam tikrą brandą pasiekęs embrionas specialių kateterių pagalba įkišamas į gimdą.
Po perkėlimo rekomenduojama atlikti nėštumo testą su Beta HCG 12 dieną šviežių ciklų ir 15 dieną šaldytų ciklų.
Dėl šios priežasties atliekant apvaisinimą mėgintuvėlyje, perkėlimą atliekančio gydytojo patirtis ir sėkmė yra tokia pat svarbi kaip embriono kokybė ir atranka.
Yaklaşık 3 hafta süren bu heyecanlı Yolculuk için ilk adımınızı şimdi atın!
Randevu AlLeiskite kuo greičiau jums paskambinti dėl klausimų, su kuriais norite pasikonsultuoti.
2024 Visos teisės saugomos.